Svadby

Svadobné variácie

Historická vínna pivnica s oblúkovou sálou v novom šate, štýlové romantické podlubie a priestranná záhrada s rozľahlým trávnikom oddelená od okolitého sveta – to všetko vytvára ideálny priestor pre dokonalú svadbu. Stačí si vybrať.

Svadobný balíček All inclusive obsahuje

  • Exkluzívny prenájom priestorov vily
  • Svadobnú výzdobu slávnostného stolovania
  • Zázemie pre nevestu
  • Služby profesionálneho fotografa
  • Služby profesionálneho DiscJockeya
  • Gastronomické služby a menu

Svadobná hostina v záhrade

V teplejších mesiacoch je ideálnou voľbou svadobná hostina v záhrade s veľkým trávnikom (500 m2) v kombinácii s podlubím vily. Sme pripravení na vaše požiadanie zabezpečiť veľkokapacitné biele (svadobné) stany, stoly, stolíky a stoličky za veľmi rozumnú cenu. Pod stanmi, či pod holým nebom, ale vždy presne tak, ako si to predstavujete. Maximálna kapacita hostí v exteriéri je 100 osôb.
100 osôb
Napíšte nám

Svadobná hostina v romantickom podlubí vily

Ak chcete osláviť Vašu svadbu na čerstvom vzduchu, avšak pod pevnou strechou, tak podlubie vily s kapacitou 30 osôb je ideálnym voľbou pre slávnostné stolovanie. Podlubie zaručí pre vás a vašich hostí dostatočný komfort spojený s pocitom absolútnej intimity a prepojenia s prírodou. Maximálna kapacita hostí v podlubí je 30 osôb.
30 osôb
Napíšte nám

Svadobná hostina v Oblúkovej sále vínnej pivnice

V Oblúkovej sále vínnej pivnice sa pretína dochovaná historická architektúra s modernými materiálmi a doplnkami. Čisté tvary oblúkov sme dotvorili roztomilým staručkým pianom, ktoré je k službám každému kto vie alebo chce... Podľa potrieb je možné Oblúkovú sálu komfortne prepojiť s ďalšou miestnosťou, ktorá sa zvyčajne využíva ako separé či tanečná miestnosť alebo slúži na zvýšenie kapacity hostí. Maximálna kapacita hostí v Oblúkovej sále je 48 osôb.
48 osôb
Napíšte nám

Sobáš v záhrade

Ak sa rozhodnete povedať si svoje áno v záhrade pod košatým javorom, radi pre vás pripravíme a ozdobíme sobášny stôl a stoličky pre vašich hostí. Samozrejme, nezabudneme ani na ozvučenie celého sobáša.
Napíšte nám

Najmenší sú najmilší

Vítaní sú aj najmenší, pre ktorých sa nájde vždy niečo sladké naviac a k tomu čosi na hranie. V  prípade záujmu zabezpečíme profi detského animátora alebo slušnú mladú slečnu na stráženie.
Napíšte nám

Čosi iné, štýlové

Príchod nevesty na sobáš v exteriéry Vily v historickom automobile Praga President 1906 spojený s neskorším rozptýlením najmenších dodá vášmu výnimočnému dňu inakosť a zároveň citlivo dotvorí dobovú atmosféru historického letoviska Harmónia. V prípade Vášho záujmu radi všetko zariadime.
Napíšte nám

Umelecká produkcia

Radi pre Vás pripravíme umeleckú produkciu podľa vašich predstáv. Klavír, spev, harfa či sláčikové kvarteto môžu dodať vašej svadbe nezabudnuteľný tón alebo ju iba nevtieravo dotvárať.
Napíšte nám

Ubytovanie v okolí

Zvýhodnené ceny ubytovania pre našich svadobných hostí a mladomanželov v komfortne zariadených dvojlôžkových alebo rodinných izbách a apartmánoch v novootvorenom Boutique Hoteli pod Lipou**** len 50 m od miesta konania Vašej svadby. K dispozícii aj ubytovanie v ekonomickej triede Garni Hotela pod Lipou**. Viac informácii a rezervácie: sales@hotelpodlipou.sk, 0905/020 081.
www.hotelpodlipou.sk
Napíšte nám