Oslavy a Eventy

štýlovo a intímne

Historická vínna pivnica s Oblúkovou sálou v novom šate, štýlové romantické podlubie, či priestranná záhrada s rozľahlým trávnikom, oddelená od okolitého sveta - to všetko vytvára ideálny priestor pre výnimočnú privátnu oslavu, dôstojnú spomienku alebo firemný event. Rauty, prezentácie, školenia, alebo klasická garden party – stačí si vybrať. Samozrejme, platí, že nech si vyberiete vaše hlavné stolovanie kdekoľvek, vždy je pre vás pripravená k dispozícii celá Vila.


Záhradná slávnosť

V teplejších mesiacoch je zaujímavou voľbou slávnosť v záhrade. Sme pripravení na vaše požiadanie zabezpečiť veľkokapacitné stany s drevenou podlahou, party stoly, stolíky a stoličky za veľmi rozumnú cenu.
60 osôb
Napíšte nám

Slávnostné stolovanie v romantickom podlubí vily

Ak preferujete stolovanie na čerstvom vzduchu, avšak pod pevnou strechou, tak podlubie vily s kapacitou 36 osôb je ideálnou voľbou. Podlubie zaručí pre Vás a Vašich hostí dostatočný komfort spojený s pocitom absolútnej intimity a prepojenia s prírodou. Nádherný výhľad do zelene a večerná hlasná rozlúčka vtákov nevtieravo dotvorí atmosféru k Vašej príjemnej spoločnosti....
36 osôb
Napíšte nám

Slávnostné stolovanie v Oblúkovej sále

V Oblúkovej sále vínnej pivnice sa pretína dochovaná historická architektúra s modernými materiálmi a doplnkami. Čisté tvary oblúkov sme dotvorili roztomilým staručkým pianom, ktoré je k službám každému kto vie alebo chce... Podľa potrieb je možné Oblúkovú sálu komfortne prepojiť s ďalšou miestnosťou, ktorá sa zvyčajne využíva ako separé či tanečná miestnosť alebo slúži na zvýšenie kapacity hostí. Maximálna kapacita hostí v Oblúkovej sále je 48 osôb.
48 osôb
Napíšte nám

Ubytovanie v okolí

Zvýhodnené ceny ubytovania pre našich hostí v komfortne zariadených dvojlôžkových alebo rodinných izbách a apartmánoch v novootvorenom Boutique Hoteli pod Lipou**** len 50 m od miesta konania Vášho podujatia. K dispozícii aj ubytovanie v ekonomickej triede Garni Hotela pod Lipou**. Viac informácii a rezervácie: sales@hotelpodlipou.sk, 0905/020 081.
www.hotelpodlipou.sk
Napíšte nám