Svadby

Svadobné variácie

Historická Oblúková sála v novom šate spolu s novým veľkorysým presklením do záhradnej zelene, štýlové romantické podlubie a priestranná záhrada s rozľahlým trávnikom opticky oddelená od okolitého sveta – to všetko vytvára ideálny priestor pre dokonalú svadbu. Stačí si vybrať.

Svadobný balíček All inclusive obsahuje

 • Exkluzívny prenájom vily a záhrady
 • Koordináca vášho svadobného dňa
 • Zázemie pre nevestu
 • Chladiarenské kapacity
 • Služby profesionálneho DJ-a
 • Slávnostný prípitok
 • Hlavné trojchodové menu
 • Večerný teplý bufet
 • Nealkoholické nápoje a káva
 • Neobmedzená konzumácia vybraných vín
 • Mobiliár a inventár, bank. sukne a obrusy
 • Obsluha

Svadobná hostina v záhrade

V teplejších mesiacoch je ideálnou voľbou svadobná hostina v záhrade s udržovaným trávnikom v kombinácii s objektom Vily. Sme pripravení na vaše požiadanie zabezpečiť veľkokapacitné biele (svadobné) stany s drevenou podlahou, stoly, stolíky a stoličky za veľmi rozumnú cenu. Maximálna kapacita hostí v exteriéri je 60 osôb + 10 neskoršie príchodzích.
70 osôb
Napíšte nám

Svadobná hostina v romantickom podlubí vily

Ak chcete osláviť vašu svadbu na čerstvom vzduchu, avšak pod pevnou strechou, tak podlubie vily s kapacitou 36 osôb je ideálnym voľbou pre takéto slávnostné stolovanie. Podlubie zaručí pre vás a vašich hostí dostatočný komfort spojený s pocitom absolútnej intimity a prepojenia s prírodou. Maximálna kapacita hostí v podlubí je 36 osôb.
36 osôb
Napíšte nám

Svadobná hostina v Oblúkovej sále

V Oblúkovej sále vínnej pivnice sa pretína dochovaná historická architektúra s modernými materiálmi a doplnkami. Čisté tvary oblúkov sme dotvorili veľkorysým presklením do zelene. Podľa potrieb je možné Oblúkovú sálu komfortne prepojiť s ďalšou miestnosťou, ktorá sa zvyčajne využíva ako separé či tanečná miestnosť alebo slúži na zvýšenie kapacity hostí na 56 hostí. K dispozícii rovné alebo kruhové stoly. Bežná kapacita hostí v Oblúkovej sále je 50 osôb.
50 osôb
Napíšte nám

Sobáš v záhrade

Ak sa rozhodnete povedať si svoje áno v záhrade pod košatým javorom či slivkou, tak radi pre vás pripravíme sobášny stôl a stoličky pre vašich hostí. Samozrejme, nezabudneme ani na ozvučenie celého sobáša a jeho koordináciu. Informáciu o voľných sobášných termínoch vám podá matrika mesta Modra.
Napíšte nám

Najmenší sú najmilší

Vítaní sú aj najmenší, pre ktorých sa nájde vždy niečo sladké naviac a k tomu čosi na hranie. V  prípade záujmu zabezpečíme profi detského animátora alebo slušnú mladú slečnu na stráženie.
Napíšte nám

Psíci sú vítaní

Ani vy si neviete predstaviť svoj veľký deň bez účasti vášho domáceho miláčika? Všetci psíci, obzvlášť tí vychovaní, sú u nás vítaní. Ostatné zvieratká po dohode.
Napíšte nám

Umelecká produkcia

Radi pre Vás pripravíme umeleckú produkciu podľa vašich predstáv. Klavír, spev, harfa či sláčikové kvarteto môžu dodať vašej svadbe nezabudnuteľný tón alebo ju iba nevtieravo dotvárať.
Napíšte nám

Ubytovanie v okolí

Zvýhodnené ceny ubytovania pre našich svadobných hostí a mladomanželov v komfortne zariadených dvojlôžkových alebo rodinných izbách a apartmánoch v novootvorenom Boutique Hoteli pod Lipou**** len 50 m od miesta konania Vašej svadby. K dispozícii aj ubytovanie v ekonomickej triede Garni Hotela pod Lipou**. Viac informácii a rezervácie: sales@hotelpodlipou.sk, 0905/020 081.
www.hotelpodlipou.sk
Napíšte nám